site[at]webramz[dot]com 021.44622402-4

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت

لازمه هر کسب و کار دیده شدن توسط مشتری است. از طرفی به دلیل اینکه عمده کاربران از موتوهای جستجو برای یافتن سایت ها در موضوعات دلخواه خود استفاده می کنند، مهمترین وسیله برای دیده شدن شما همین موتورهای جستجو هستند.

پس اگر شما به دنبال برندینگ و افزایش بازدید و فروش وب سایت خود با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، کمک گرفتن از متخصصین بهینه سازی سئو، بهترین گزینه است. شایان ذکر است در وب سایت های طراحی شده توسط وب رمز، آخرین روش های بهینه سازی فنی سئو مورد استفاده قرار گرفته است.

سئو چیست؟

سئو سایت به طور کلی به معنی انجام مراحلی است که موجب ارتقای اولویت وب سایت شما در ترتیب لیست نتایج جستجو در گوگل و دیگر موتورهای جستجو می شود. مواردی که در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر می گذارند را به دو دسته می توان تقسیم کرد: موارد داخل سایت و موارد خارج سایت.

به طور کلی موارد مهم سئو داخلی عبارتند از: نحوه طراحی سایت (شامل کد نویسی، سرعت لود شدن، ساختار صفحات، نحوه طراحی قالب، نحوه قرار گرفتن محتوا در صفحه و...) و محتوای سایت و البته کلمات کلیدی به کار رفته در محتوای سایت. متخصصین سئو در وب رمز با بررسی کامل وب سایت شما از نظر طراحی و محتوا ایرادات احتمالی آن را رفع و پس از تحلیل سایت شما و همچنین رقبای شما محتوای مناسب را به شما پشنهاد می کنند.

مزایای سئو

با توجه به اینکه بیش از 85 درصد بازدید وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، جای هیچ گونه شک و شبهه ای را در خصوص اهمیت بالای این موضوع باقی نمی گذارد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده این بازدید کنندگان از نوع هدفمند هستند.

به عبارت دیگر می توانیم امیدوار باشیم بیشتر این بازدید کنندگان می توانند تبدیل به مشتری واقعی شوند. با توجه به هزینه کمتر این روش در مقابل سایر سرمایه گذاری ها جهت بازاریابی، و البته بازدهی بالای آن، می توان اذعان کرد، بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی همین مبحث سئو و بهینه سازی وب سایت است.

مراحل سئو و بهینه سازی

مرحله اول - سئو و بهینه سازی

جستجوی کلمات کلیدی

مرحله بعد

مرحله دوم - سئو و بهینه سازی

بهینه سازی کدنویسی

مرحله سوم - سئو و بهینه سازی

استراتژی تولید لینک

مرحله چهارم - سئو و بهینه سازی

استراتژی تولید محتوا

مرحله پنجم - سئو و بهینه سازی

شبکه های اجتماعی

مرحله بعد

مرحله ششم - سئو و بهینه سازی

ارائه گزارش ماهانه